Peruki naturalne – specyfika

peruki naturalne Bydgoszcz
Peruki naturalne Bydgoszcz

Produkty tego typu powstają na bazie najwyższej jakości naturalnych włosów ludzkich różnorodnych odmian. W chwili obecnej największą popularnością cieszą się następujące z nich: indyjska, chińska, mongolska, słowiańska oraz europejska. Z doświadczenia oraz obserwacji preferencji naszych klientów stwierdzić możemy, że konsumenci najchętniej wybierają produkty słowiańskie i indyjskie, natomiast na trzecim miejscu plasują się systemy przygotowane z włosia mongolskiego. Dlaczego są one tak powszechnie stosowane i dlaczego zostały tak pozytywnie przyjęte przez klientów? Jest to przede wszystkim kwestia ich niezwykłej żywotności, bowiem przy właściwej pielęgnacji służyć mogą posiadaczowi nawet do pięciu lat. Co więcej, ich odróżnienie od naturalnie wychodowanej fryzury jest niemalże niemożliwe, bowiem poszczególne pasma są pieczołowicie mocowane do bazy, a następnie stylizowane, tak aby do złudzenia przypominać naturalną fryzurę. Jeżeli przeglądali Państwo ofertę naszego sklepu, zapewne zauważyli Państwo, że zakup produktu wykonanego w stu procentach z europejskiej lub słowiańskiej odmiany włosa wiąże się z największym wydatkiem, jest to bowiem spowodowane ich doskonałą jakością, elastycznością oraz naturalnym blaskiem. Co więcej, to jedyne produkty, które dostępne są w naturalnym kolorze blond, poszukiwanym przez wielu konsumentów zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.
Peruki dostępne w naszym portfolio wykonywane są zarówno w sposób mechaniczny jak i ręcznie, zależnie od modelu. Baza rzeczonych produktów powstaje z monofilamentu, który to niemalże do złudzenia przypomina ludzką skórę, a dodatkowo jest wysoce przepuszczalny, więc nie występuje problem z odprowadzaniem na zewnątrz nadmiaru potu oraz łoju. Materiał ten jest także wysoce wytrzymały oraz elastyczny, nawet po przytwierdzeniu do niego  wszystkich pasm włosów. Co ciekawe, monofilament można poddać dodatkowemu farbowaniu tak, aby wpasował się on idealnie w odcień skóry użytkownika. Co przemawia za zakupem produktu w pełni naturalnego? Przede wszystkim nadmienić trzeba w tym miejscu niesamowity wygląd, doskonałą wytrzymałość oraz łatwość stylizacji i ewentualnej zmiany odcienia systemu. Warto także pamiętać, że w systemach naturalnych wykorzystywane są gumki elastyczne, dzięki którym zarówno zakładanie jak i zdejmowanie peruki nie będzie stanowić żadnego problemu, nawet przy początkowym braku wprawy.  Systemy oferowane przez firmę rokoko podzielić można na dwie główne kategorie, a mianowicie - Virgin Hair oraz Remy Hair. Ich szczegółową specyfikę prezentujemy poniżej.

Peruki, naturalny włos – Virgin Hair

peruki naturalne Bydgoszcz
Peruki naturalne Bydgoszcz

Rzeczona kategoria obejmuje pukle włosów, które zarówno przed ścięciem jak i już po nim nie były poddawane żadnym zabiegom pielęgnacyjnym, konserwującym, koloryzującym, czy też stylizującym. Dzięki temu zachowują one naturalny kolor, elastyczność i blask, a także prezentują się doskonale po przytwierdzeniu do bazy. Zaręczamy, że nawet najbardziej wprawnym obserwatorom niezwykle trudno będzie odróżnić system wykonany z włosów typu Virgin Hair od naturalnie wyhodowanej fryzury. Produkty tego typu będą wręcz idealnym wyborem dla osób, którym marzy się relatywnie długie uczesanie sięgające nawet linii ramion.  Jeżeli jednak marzą się Państwo włosy bardziej nietypowe, farbowane lub wstępnie stylizowane, warto zainteresować się drugą kategorią dostępnych pukli włosów naturalnych, a mianowicie – Remy Hair.

 

Peruki, naturalny włos – Remy hair

W przypadku tej kategorii włosów mamy do czynienia z puklami, które to poddane zostały dodatkowym zabiegom, w tym stylizacji czy farbowaniu. Będą one wręcz idealne dla osób marzących o całkowitej zmianie swojego wyglądu oraz poeksperymentowaniu z różnorodnymi stylami po to, by ostatecznie znaleźć ten, który najlepiej będzie podkreślał ich osobowość oraz stanowił będzie jedno z ich aparycją. Z uwagi na fakt, że poszczególne pukle włosów mogły być wcześniej farbowane czy też wystawiane na działanie innych kosmetyków i środków chemicznych, systemy wykonane w oparciu o nie są znacznie tańsze od produktów powstających w stu procentach na bazie pukli typu Virgin Hair.

Peruki naturalne – komu są one dedykowane?

Naszym klientom produkty naturalne polecamy głównie z uwagi na fakt, iż ich odróżnienie od samodzielnie wychodowanej fryzury jest niezwykle trudne. Charakteryzują się one także ponadprzeciętnym stosunkiem jakości do ceny, co oznacza, że za widniejącym w naszym katalogu sumę niezwykle trudno będzie Państwu znaleźć na polskim rynku bardziej pieczołowicie wykonany oraz lepiej prezentujący się produkt. Nie należy także zapominać, że z uwagi na materiał, z którego zostały wykonane, produkty naturalne charakteryzują się ponadprzeciętną żywotnością oraz wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oznacza to, że jeżeli tylko odpowiednio o nie zadbamy, będą nam one mogły służyć przez okres nawet pięciu lat – jest to niezwykle długi okres czasu, przez który nie będziemy musieli zaprzątać sobie głowy nabywaniem kolejnych produktów, a wydatki ograniczą się wyłącznie do zakupu doskonałej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych czy środków medycznych ułatwiających konserwację.

Jesteśmy w pełni świadomi faktu, że przy tak dużej żywotności naszych produktów po pewnym czasie mogą Państwo mieć ochotę na wprowadzenie w swoim wyglądzie pewnych zmian – w takim wypadku zapraszamy do wizyty w naszym salonie, gdzie profesjonaliści przemodelują lub przefarbują Państwa perukę, odświeżając tym samym Państwa image i sprawiając, że znów poczują się Państwo pięknie i młodo!

Peruki naturalne – garść istotnych informacji

Jeżeli w dalszym ciągu nie są Państwo przekonani, czy warto zainwestować w produkt w pełni naturalny, zachęcamy do zapoznania się z niniejszą sekcją naszej witryny, w której to przedstawimy korzyści wynikające z zakupu tego typu peruki. Już na wstępie nadmienić należy, że baza omawianych systemów powstaje z ażuru, wiskozy lub substancji pochodnej, co sprawia, że sam produkt charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania, a także jest w pełni bezpieczny, dzięki czemu nawet codzienne noszenie nie spowoduje podrażnień czy niepożądanych alergii. Co równie istotne, w bazie wykonane zostały mikroskopijne otwory, dzięki którym skutecznie odprowadzane na zewnątrz są nadmiar wilgoci, potu oraz powietrza. Ułatwia to skórze głowy właściwe oddychanie, a także ogranicza ryzyko wykształcenia się chorób skórnych spowodowanych niewystarczającą wentylacją. Pamiętać jednakże należy, że nabycie produktu naturalnego wiąże się z koniecznością zadbania o niego w prawidłowy sposób. Nie należy stosować kosmetyków i środków pielęgnujących dostępnych w drogeriach czy marketach, bowiem ich skład może negatywnie wpływać na strukturę produktu, prowadząc do jego mechacenia, utraty naturalnego blasku czy też obniżenia elastyczności. O wiele bardziej rekomendowane są produkty dedykowane perukom naturalnym, które to zakupić można w renomowanych salonach perukarskich, a w tym – w bydgoskiej filii salonu Rokoko!

Peruki naturalne – czy ich zakup się opłaca?

peruki naturalne
Peruki naturalne

Wielu klientów powstrzymuje przed nabyciem produktu naturalnego jego cena, która to jest zauważalnie wyższa od systemów wykonanych z włókien syntetycznych. Gwarantujemy jednakże, że wydatek ten jest w pełni uzasadniony, a co więcej – szybko się on Państwu zwróci, z uwagi na niezwykła wytrzymałość oferowanych przez nas produktów. Zamiast co rok wymieniać produkt, jak miałoby to miejsce w przypadku produktów powstających na bazie włókien sztucznych, będą Państwo mogli przeznaczyć pieniądze na zakup środków konserwujących i pielęgnacyjnych, jak również – na najmodniejsze w danym sezonie turbany czy dopinki, które dodatkowo upiększą nabyty system. Osoby, które zmagają się z problemami z nadmiernie wypadającymi lub przerzedzającymi się włosami, jak również pacjenci po przebytym zabiegu chemioterapii bardzo chętnie sięgają po produkty powstające z włosia naturalnego, bowiem odróżnienie ich od standardowej fryzury jest niemalże niemożliwe, nawet przy dłuższej obserwacji oraz silnym nasłonecznieniu. Sprawia to, że osoby takie mogą komfortowo uczestniczyć w życiu swojej społeczności nie obawiając się, że zostaną zdemaskowane, czy też – że peruka przesunie się lub spadnie podczas wykonywania gwałtownych ruchów. Nadmienić w tym miejscu także należy ponadprzeciętną odporność produktów na wszelkiej maści uszkodzenia mechaniczne jak również na wysokie temperatury. Dzięki temu mogą je Państwo bez obaw poddawać zabiegom stylizacyjnym, które wymagają wykorzystania prostownicy czy lokówki. Gwarantujemy, że nawet regularne układanie włosów w ten sposób nie doprowadzi do ich zniszczenia czy zwiększenia ich łamliwości. Jak więc doskonale widać, cena produktu jest jak najbardziej uzasadniona, bowiem oferuje on użytkownikowi ogrom korzyści zapewniających stuprocentowy komfort oraz satysfakcję.  Ze swojej strony serdecznie polecamy systemy naturalne – są one naszą dumą i najchętniej wybieranymi przez klientów z Bydgoszczy oraz okolic produktami perukarskimi!

 

Czy peruki naturalne są lepsze od systemów z włosów naturalnych na zamówienie?

W wielu przypadkach okazać się może, że nawet pomimo najlepszych starań i ogromnych wydatków, nie jest możliwe przywrócenie włosom ich naturalnego stanu, czy to w kwestii ich długości, objętości czy też gęstości. Jeżeli w takiej sytuacji nie chcą Państwo decydować się na wysoce inwazyjny oraz niewiążący się ze stuprocentową gwarancją skuteczności transplantacją włosów, o wiele lepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po perukę wykonaną na bazie włosia naturalnego, której odróżnienie od samodzielnie wychorowanej fryzury będzie niemalże niemożliwe. Niektóre sklepy oferują systemy włosów dostępne na zamówienie, które to dostępne są niekiedy w cenach zauważalnie niższych niż ich odpowiedniki przygotowywane przez ekspertów zatrudnionych w naszym salonie. Czy warto skorzystać z takiej oferty i zaoszczędzić nieco pieniędzy? Poniżej przedstawiamy Państwu charakterystykę zarówno systemów naturalnych oferowanych przez salon perukarski Rokoko jak i produktów dostępnych na zamówienie, którymi kusi konkurencja. Warto się z nią zapoznać, aby samodzielnie podjąć decyzję.

PERUKI NATURALNE:

  • Dowolna ilość możliwych przymiarek i modyfikacji,
  • Ogromny wybór stylów upięcia, kolorów, grubości i gęstości,
  • Możliwość zmiany wyglądu fryzury w dowolnej chwili,
  • Możliwość przymiarki przed zakupem,
  • Doskonałej jakości włosy pochodzące wyłącznie z zaufanych źródeł.

 

SYSTEMY NA ZAMÓWIENIE:

Peruki naturalne na zamówienie
Peruki naturalne na zamówienie
Peruki naturalne

  • Konieczność zakupu bez możliwości przymierzenia systemu,
  • Ograniczona ilość stylów i kolorów,
  • Niemożność wprowadzenia modyfikacji,
  • Niewiadome pochodzenie włosów wykorzystanych w systemie,
  • Ograniczona trwałość i żywotność