JAK KUPIĆ PERUKĘ ?

W naszym portfolio znajdą Państwo zarówno najwyższej jakości peruki naturalne jak i ich syntetyczne odpowiedniki.

Osoby o ograniczonym budżecie zachęcamy do wyboru drugiego z rozwiązań, jako że jest ono zauważalnie tańsze, natomiast liczba dostępnych kolorów i stylów jest wręcz niewyobrażalna.

Peruki wykonane z włosów naturalnych to z kolei rozwiązanie z górnej półki, gwarantuje jednak maksimum komfortu oraz znacznie dłuższą żywotność, dzięki czemu nie będą Państwo zmuszeni do regularnej regeneracji lub wymiany produktu na nowy.

Jak wybrać odpowiednią perukę?

W tym celu najlepiej udać się do specjalistycznego salonu, takiego jak chociażby salon peruk Rokoko, gdzie profesjonalista pomoże Państwu dobrać w pełni satysfakcjonujący produkt.

Podczas wizyty określić należy przede wszystkim długość i gęstość włosów jakie nas interesują, a także poinformować pracownika o wymarzonym kolorze oraz stylu upięcia produktu.

Jeżeli nie jesteśmy pewni jak nasza skóra zareaguje na peruki sztuczne i naturalne, warto przymierzyć w salonie przykładowe modele.

Możemy także poprosić o dodatkowe elementy upiększające, takie jak chociażby pasemka, balejaż, czy refleksy. Wszystkie one mogą zostać zastosowane przez naszych ekspertów w nabywanym produkcie!

Kluczowym aspektem powinien jednakże każdorazowo być komfort użytkowania, bowiem peruka, czy to syntetyczna czy też naturalna, stanie się Państwa codziennym towarzyszem, a więc muszą się Państwo w niej czuć swobodnie i pewnie.

Po doprecyzowaniu wszystkich szczegółów zamówienia przejdziemy do jego realizacji i poinformujemy Państwa niezwłocznie kiedy tylko produkt będzie gotowy. Przed jego odbiorem będą Państwo mieli możliwość dokonania przymiarek oraz zgłoszenia ewentualnych uwag czy poproszenia o dodatkowe modyfikacje. Z przyjemnością Państwu w tej kwestii pomożemy. Zapraszamy do wizyty w naszym salonie!