W jaki sposób dopasować perukę do układu twarzy?

Jak dopasować perukę do układu twarzy?
Jak dopasować perukę do układu twarzy?

Poniżej znajdą Państwo rekomendowane style peruk dostosowane do układu Państwa twarzy. W przypadku, gdy Państwa twarz ma kształt:

-serca- warto wtedy iść za głosem serca, bowiem nie występują w tym przypadku jakiekolwiek wizualne ograniczenia. Doskonale w Państwa wygląd wpisze się zarówno klasyczna, prosta peruka jak i system bazujący na wykorzystaniu gustownych loków oraz pasemek.
-pociągły- tutaj już na tak dużą dowolność pozwolić sobie Państwo nie mogą, bowiem nienaturalny efekt mogą powodować wszelkiego rodzaju fale czy loki. Doskonale cechy charakterystyczne Państwa aparycji podkreśli delikatnie upięta peruka z ciekawie wymodelowaną grzywką.
-owalny- w rzeczonym przypadku proponujemy wybór systemu o średniej długości, a więc takiego, który po rozpuszczeniu nie będzie sięgał dalej niż do ramion. Najkorzystniej osoby o nadmienionym kształcie twarzy prezentowały się będą w systemie prostym. Na odrobinę ekstrawagancji można sobie jednak pozwolić modelując grzywkę.
-okrągły- klienci tacy zwyczajowo decydują się na systemy wysmuklające, a więc bazujące przede wszystkim na luźnych oraz falowanych pasemkach, które prezentować się będą wręcz zjawiskowo, zwłaszcza w połączeniu z odpowiednią kreacją!
-kwadratowy- konsumentom takim polecamy dążenie do wizualnego zaokrąglenia twarzy na drodze cieniowania, zastosowania pazurków, czy też nadania systemowi odrobiny indywidualnego charakteru poprzez wzbogacenie go o kolorowe pukle włosów lub włókien.